całodobowy numer awaryjny TELEFON: 607449086

Pomoc drogowa

całodobowa

Kilka słów o naszej firmie

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie POMOCY DROGOWEJ 24h na terenie miasta Słupska, Jak i całej Unii Europejskiej.
Nasza specjalnością są: holowanie pojazdów osobowych, terenowych, dostawczych, maszyn, przyczep oraz motocykli, quadów itp. To co nas wyróżnia to profesjonalny sprzęt którym wykonujemy nasze usługi a wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie samochodów i konkurencyjne ceny to zdecydowanie atuty naszej Firmy. Działamy szybko i skutecznie a niezawodność i profesjonalizm oraz doświadczenie, jakie posiadamy pozwoliło nam poznać oczekiwania naszych Klientów i wyjść im naprzeciw.
Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest pomoc drogowa, holowanie, czy tez drobne naprawy, dowieziemy paliwo, zmienimy koło i odpalimy twój pojazd jeżeli wyczerpie się akumulator a nawet po złym zatankowaniu wypompujemy paliwo. Dysponujemy lawetami, które przewiozą auta każdej wielkości, zarówno terenowe jak i dostawcze. Potrzebujesz pomocy na drodze zadzwoń do nas pod numer 607449086 jesteśmy tu dla ciebie przez 24h, 7dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zapraszamy!!!

Dariusz Krawczyk

Dlaczego my?

  • Posiadamy profesjonalny sprzęt
  • Mamy bardzo duże doświadczenie
  • Znamy teren
  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny
Dane firmy

Usługi Transportowe i Parkowane Pojazdów

Dariusz Krawczyk
ul. Przemysłowa 35
76-200 Słupsk

Dane kontaktowe 24h

Telefon: 607449086
E-mail: krawczyk.pomoc@gmail.com

Społeczność

Znajdź nas w mediach społecznościowych:

Google+

Profesjonalna, całodobowa pomoc drogowa na terenie Słupska i okolic. Obsługujemy auta osobowe, dostawcze i TIR. 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!